Pierwsza wizyta u dietetyka

Pierwsza wizyta u dietetyka

Czym jest Misja Dieta? Jest to projekt realizowany przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Bardzo wielu Klientów ŚLA wykorzystuje wyniki badań laboratoryjnych do tego aby podejmować świadome decyzje żywieniowe (w konsultacji z dietetykami) i te związane ze zdrowym stylem życia. Misja Dieta chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które świadomie o siebie dbają ale również tych, które dopiero planują bardziej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi w jednym miejscu, także po to, żeby oszczędzić czas naszych Klientów. Zależy nam także na tym, aby pierwsza wizyta u dietetyka nie była stresująca- zawsze możecie liczyć na nasz uśmiech!

Na samym wstępie warto skorzystać z bezpłatnej analizy składu ciała. Nie trzeba się na nią specjalnie umawiać, wystarczy odwiedzić nas osobiście na ul. Żelaznej 1 w Katowicach (III piętro, pokój 317). Pomiary odbywają się codziennie w godzinach 7:00-9:00. Analiza składu ciała nie zobowiązuje do zapisania się na pierwszą wizytę u dietetyka, ale to właśnie ona łączy się z ogromnymi korzyściami dla osób, które nam zaufają.

Co warto zaznaczyć- nie jest to jednak projekt skierowany tylko do Klientów Śląskich Laboratoriów Analitycznych! Do wspólnych działań zapraszamy wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej w swoim ciele!

 

Pierwsza wizyta u dietetyka

Co można zyskać? Pakiet badań o wartości 97 zł za złotówkę i wiele więcej!

Zaczynamy oczywiście od bezpłatnej analizy składu ciała. Analiza odpowie m.in. na pytania o wiek metaboliczny organizmu, ilość wody w organizmie czy zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Zaznaczamy jednak, że projekt nie jest skierowany tylko dla osób cierpiących na nadwagę ale dla wszystkich, którzy chcą się lepiej czuć w swoim ciele!

Kolejnym etapem jest umówione na konkretną godzinę spotkanie z naszym ekspertem ds. żywienia. Wartość takiej wizyty to 148 zł i w tej cenie zawarty jest bon na badania laboratoryjne o wartości 97 zł. Realizacja bonu to tylko 1 zł! Jesteśmy zdania, że fachowe wskazówki dotyczące żywienia muszą być połączone z aktualnymi wynikami badań laboratoryjnych. Bon na badania można zrealizować w każdym punkcie pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych.  Tym samym każdy kto dołączy do Misji Dieta zyska kompleksowy pakiet badań w rewelacyjnej cenie oraz profesjonalną wizytę z doświadczonym specjalistą ds. żywienia.

Badania wchodzące w skład pakietu to:

  • morfologia
  • glukoza
  • lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy)
  • AlAT
  • AspAT
  • kreatynina
  • kwas moczowy
  • jonogram (sód, potas, chlorki)
  • żelazo
  • magnez

Podczas pierwszego, godzinnego spotkania z dietetykiem analizowane są wyniki powyższych badań laboratoryjnych pod kątem żywieniowym. Po raz kolejny sprawdzamy parametry uzyskane na analizatorze składu ciała. Nasz ekspert dokonuje także dalszych pomiarów antropometrycznych oraz przeprowadza wywiad dotyczący aktualnego żywienia czy też aktywności fizycznej. Na podstawie wszystkich tych parametrów powstają wstępne wskazówki, które warto od razu zastosować. Każdy Klient otrzymuje także indywidualną teczkę gromadzącą najważniejsze informacje.

Osoby, które zdecydują się na pierwszą wizytę będą miały także możliwość dalszego uczestnictwa w Misji Dieta. Zaproponujemy ułożenie jadłospisu, wizytę kontrolną lub uzupełniające badania laboratoryjne (np. pakiet tarczycowy- TSH, FT3, FT4 czy badanie witaminy D3) w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto także zaznaczyć, że jadłospisy przygotowujemy w bardzo nowoczesnej formie. Dostęp do nich można mieć z poziomu aplikacji mobilnej czy z poziomu strony internetowej. Oczywiście można także otrzymać wydrukowany jadłospis z listą zakupów.

Pierwsza wizyta u dietetyka? Skontaktuj się z nami już teraz!

Pierwsza wizyta u dietetyka

 

Dowiedz się więcej

5.00 avg. rating (96% score) - 2 votes