Misja Dieta dla Twojego dziecka

Nielimitowana opieka dietetyczna dla Twojego dziecka w cenie 7,90 zł miesięcznie!

Bądź rodzicem jednego z 50 dzieci, które skorzystają z naszego wyjątkowego 3-miesięcznego programu. W cenie 7,90 zł miesięcznie zyskaj możliwość nielimitowanej ilości kontaktów z profesjonalnymi dietetykami Misja Dieta dla Twojego dziecka. Chcemy zmienić otaczającą nas rzeczywistość i mieć wpływ na to, że nasze dzieci będą cieszyły się zdrowiem i witalnością w kolejnych latach. Badania mówią, że:

Sami jesteśmy rodzicami i chcemy, aby nasze dzieci były zdrowe. Teraz i gdy wkroczą w dorosłość. Uważamy, że możemy kształtować przyszłe pokolenia tak, aby te miały wiedzę, jak prowadzić zdrowy tryb życia oraz wypracowane odpowiednie nawyki. W naszym programie zajmą się tym wykwalifikowani dietetycy Misja Dieta, który jest projektem Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Sprawdź, co zyskasz dołączając do naszego programu. Ilość miejsc jest ograniczona!

Nielimitowane kontakty z dietetykami

W czasie trwania programu możesz odwiedzać nas ze swoim dzieckiem osobiście (gabinet Misja Dieta znajduje się w Katowicach, ul. Żelazna 1, III piętro, p. 317) lub kontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Bez limitu i bez dodatkowych opłat!

Zajęcia sportowe

W ramach programu zorganizujemy darmowe, pokazowe zajęcia sportowe dla dzieci, które poprowadzą profesjonaliści. Będziemy chcieli przekonać Twoje dziecko, że sport to świetna zabawa!

Niezwykła cena

Tylko 7,90 zł miesięcznie, czyli 23,70 zł za cały 3-miesięczny program (po tym okresie będziemy chcieli kontynuować program i zaprosić do współpracy więcej rodziców). Chcemy zmienić przyszłe pokolenia, więc musimy być dostępni dla każdego!